Якщо ванна знаходиться в суміщеному санвузлі, то, швидше за все, на вашій зубній щітці набагато більше хвороботворних бактерій, ніж ви можете припустити.
Якщо щітка зберігається поряд з унітазом, то на ній осідає колосальна кількість мікробів кожен раз, коли хтось змиває в туалеті. На щітці можуть осідати бактерії групи кишкової палички і збудники норовірусу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі забороняють чистити зуби ниткоюЕксперт з гігієни з Fantastic Services Раліца Проданова зазначає, що зубна щітка сама по собі є ідеальним місцем для проживання будь-яких бактерій. Волога і тепло відмінно сприяють їхньому росту і розмноженню.
Такий "аерозоль" з унітазу може бути дуже шкідливим для організму людини. Наукові дослідження показали, що зберігання зубної щітки поруч з туалетом може бути каналом передачі кишкової палички.
Доктор Імоджен Бексфілд з White Swan Aesthetics радить завжди ретельно промивати щітку до і після чистки зубів. Він нагадує, що нанесення зубної пасти на щітку не зменшує кількості бактерій, які осіли на ній.
В жодному разі не варто ділитись своєю зубною щіткою з іншими людьми. Найкраще місце для зберігання щітки знаходиться далеко від унітазу і раковини, де немає "аерозольного" ефекту під час змиву в унітазі, а бризки з раковини не летять на всі боки. Зубну щітку рекомендується міняти один раз на три місяці.