Масковий режим, що діє практично у всьому світі, призвів ще до однієї проблеми, крім ускладнення дихання. Вугрі, що з'являється на обличчі від тривалого контакту маски зі шкірою, мають назву - маскне.
Що слід робити, щоб знизити ймовірність цього неприємного наслідку? Лікарі-дерматологи дали кілька простих, але дієвих порад.
Перш за все, маску слід регулярно міняти. Відпущений терміном на два години для одноразовий маски - оптимальний час, протягом якого вона максимально захищає і мінімально шкодить здоров'ю. Якщо маска багаторазова, її слід прати щовечора.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієві медові маски для шкіри обличчяНе варто дуже старатися, не знімаючи маску ні вдень, ні вночі. Від неї теж слід відпочивати, перебуваючи вдома або на свіжому повітрі поза скупченням великої кількості народу.
Щоб під маскою не скупчувалися шкідливі бактерії, слід не менше двох разів на день чистити зуби. Дотримуйся правил зберігання маски. Після носіння захисного засобу в кишені або в сумці, воно автоматично перестане виконувати свої захисні функції і стає розсадником зарази.
Не соромтеся якомога частіше вмивати обличчя і протирати його вологими або просто чистими серветками, щоб під маскою не накопичувався піт, який стає відмінною середовищем для розвитку будь-яких шкірних подразнень аж до серйозних захворювань.