В таких випадках, коли хворий дізнається про невтішний діагноз, він знаходиться в тяжкому депресивному стані, тоді обов’язково потрібна допомога. Також допомога може знадобитися й тоді, коли лікування не дає ніяких результатів. У хворого починає виникати втрата надії, депресія, хронічна втома, апатія до всього, що є навкруги. Навіть близькі друзі та родичі не можуть допомогти в таких ситуаціях.
Яка надається допомога?
Коли виникають такі ситуації, тоді без допомоги кваліфікованого спеціаліста просто не обійтися. В цьому випадку потрібно звернутися до спеціаліста із паліативної допомоги. Фахівці можуть надати послуги в полегшені симптоматичних болей, будуть надавати мотивацію та надію на щасливе життя та боротьбу із хворобою. Після цього можуть поліпшитися відносини в родині та покращити сприйняття всього оточення. Окрім праці із пацієнтом кваліфікований спеціаліст із паліативної допомоги також буде працювати із родиною. Завдяки правильним консультаціям фахівець допоможе налаштуватися на правильний посил та настрій, який потрібно передавати дорогій людині. Також разом із спеціалістом буде розроблений план по підтримці хворого в тяжкі для нього хвилини.
Медичні працівники з паліативної допомоги працюють завжди з іншими працівниками та лікарями, які постійно розробляють найкращі стратегії та знаходяться в пошуку нових варіантів поліпшення життя пацієнтів. Дуже важливо пам’ятати, що паліативна допомога постійно фокусується на потребах самого пацієнта, а не на його прогнозі на хворобу. Доречно звертатися до фахівців в будь-якому віці та на різних стадіях хвороби. Паліативна допомога та консультація від спеціалістів доречна постійно, головне, щоб це допомогло пацієнту.
Допомога хворим пацієнтам може надаватися не лише в стаціонарі, але й амбулаторно. Кожен має змогу обрати для себе найкращий варіант для себе.
Інформацію надав сайт yunikom-medical.com.ua.