Від звички сидіти на унітазі з телефоном варто позбавлятись.
В туалеті з телефоном
Ризик інфекцій. У туалеті всюди мешкають мікроби, чи це сидіння унітазу, рулон паперу або навіть дверна ручка. Якщо в туалет беруть смартфон, з великою ймовірністю мікроби, що мешкають там, опиняться на його поверхні. Враховуючи, що потім смартфон перебуватиме поряд з обличчям і ротом, людина ризикує отримати діарею, кишкові захворювання, інфекції сечовивідних шляхів та інші інфекції.
Передача бактерій. Мобільний телефон, який побував у туалеті, стає переносником мікробів, які здатні передаватися іншим людям вдома чи на роботі.
Порушення роботи кишківника. Не слід сидіти на унітазі більше 10 хвилин, це шкідливо для кишечника. З мобільним телефоном цей час може збільшитися до 20 або 30 хвилин, що провокує порушення в роботі травного тракту.
Ризик закрепу. Тривале перебування в туалеті привчає організм до тривалого випорожнення, і через зміни цієї умови може виникнути закреп.
Схильність до геморою. При тривалому сидінні в туалеті збільшується навантаження, якого зазнають вени в ректальній ділянці. Вони зазнають запалення, що призводить до геморою.
Посилення стресу. Ще одна серйозна причина не брати смартфон у туалет – його використання збільшує стрес, перешкоджає розслабленню організму. Смартфон не дозволяє зробити перерву для мозку. Він постійно споживає інформацію, і це може сприяти як стресу, і його посиленню.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен