Прийнято вважати, що вдома з вами точно нічого поганого не станеться. Втім, не все так просто.
пилові кліщі
1. Розпочати розповідь варто з вікон. Через них до нас в квартиру надходить не тільки веселе сонячне світло, але і вся гидота, якої повно у вуличному повітрі великих міст. Найнебезпечніші мікроскопічні частинки сажі, асфальту, автомобільних шин, пилу та пилку. Вони легко проходять крізь захисні фільтри нашого організму і через легені потрапляють у кров, підточуючи зсередини серцево-судинну систему.
2. Такі улюблені в наших широтах килими та дивани чудово збирають пил і дрібні частинки шкіри. Але не просто збирають, а регулярно запускають цю гримучу суміш у повітря, яким ми дихаємо. В результаті, наша дихальна система, яка і без того не перебуває в захваті від принад міського життя, напружується ще сильніше. У цьому середовищі живуть милі пилові кліщі. Самі по собі вони нешкідливі, але продукти їх життєдіяльності цілком можуть викликати алергію.
3. Вдома і стіни допомагають, це факт. Але з чого ви вирішили, що ваш будинок належить лише вам? Цвіль теж хоче жити, і активно поширюється у вологому середовищі. Улюбленими місцями розселення цієї зарази є стіни ванної кімнати та кухні.
4. Ще одна поширена страшилка - формальдегід, що виділяється дешевими неякісними меблями. Найчастіше цією неприємною властивістю володіють меблі з ДСП. Навряд чи вам доведеться зіткнутися з подібним, але, якщо у домочадців постійно болить голова, а провітрювання вирішує проблему лише частково, можливо настав час змінити меблі.
5. І нарешті, старе-добре брудне взуття. Після того як черевики постоять кілька годин у коридорі, бруд на підошвах перетворюється на пил, який спритно поширюється по квартирі. Рано чи пізно частина цього пилу осяде у ваших легенях. Того ж ефекту можна досягти, якщо не помити собачі лапи після прогулянки.
А ви звертаєте увагу на всі ці речі в квартирі?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу