Тріщина на п'яті - не тільки косметичний дефект, що завдає безліч незручностей. У деяких випадках – це ознака хронічного захворювання чи грибкової інфекції. Жінки з шкірою, що розтріскалася, на ногах не можуть собі дозволити носити відкрите взуття, відчуваючи дискомфорт на пляжі, в басейні, спортзалі і в усіх місцях, де потрібно оголення стопи.
У тріщини постійно потрапляє пил та бруд, провокуючи подальше погіршення проблеми. До того ж, навіть найменше пошкодження в стопі може викликати серйозний біль, свербіж, дискомфорт, печіння, адже ноги постійно зазнають навантаження при ходьбі. При ходьбі піддаються підвищеним навантаженням не лише кісткові і суглобові утворення, а й покрив стопи.
Під час руху шкіра розтягується, стискається, деформуючи власні клітини. Особливим змінам піддаються бічні поверхні п'яти, де створюється найбільша напруга. Коли до цих процесів приєднується гіперкератоз, роговий шар значно потовщується. Причому зі збільшенням розмірів втрачається його еластичність, і відповідно при звичних навантаженнях шкіра починає тріскати.
А у вас колись таке було?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою