Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Тромблес

ВАТ “НИЖФАРМ”. РФ


Інструкція



Загальна характеристика:



міжнародна назва: гепарин;



основні фізико-хімічні властивості: гель без кольору або зі слабким жовтуватим відтінком, прозорий, з запахом спирту;



склад: 1 г гелю містить гепарину натрію 8,33 мг (1000 ОД);



допоміжні речовини: спирт етиловий, 2,2- імінодіетанол, ніпагін, ніпазол, карбопол, вода очищена.



Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.



Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Гепарин. Код АТС С 05ВА 03.



Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антикоагулянт прямої дії, виявляє протизапальну, антипроліферативну, проти набрякову та болезаспокійливу дію. Блокує синтез тромбіну, зменшує агрегацію тромбоцитів, зв’язуючись з анти тромбіном III та попереджуючи трансформуванню протромбіну у тромбін. Пригнічує активність гіалуронідази, активує фібринолітичні властивості крові. Препарат покращує мікро циркуляцію та активує тканинний обмін, завдяки чому прискорюються процеси розсмоктування гематом та тромбів, відновлюється прохідність вен, що клінічно супроводжується вираженою болезаспокійливою та проти запальною дією.



Фармакокінетика. Незначна кількість гепарину абсорбується з поверхні шкіри у системний кровотік. Максимальна концентрація препарату у крові відмічається через 8 год після аплікації. Виведення гепарину здебільшого відбувається через нирки, період напів виведення - 12 год.



Показання для застосування. Мігруючі флебіти (у тому числі при хронічній варикозній хворобі та варикозних виразках), тромбофлебіти поверхневих вен. Місцеві набряки та асептичні інфільтрати. Ускладнення, які виникли після хірургічних операцій на венах. Підшкірні гематоми, у тому числі гематоми після флебектомії, травм (забиття суглобів, сухожиль, м’язової тканини).



Спосіб застосування та дози. Зовнішньо: 3-10 см гелю втираючи ми рухами наносять на шкіру над ураженою ділянкою 1-3 рази на добу. При тромбозі гемороїдальних вен застосовують прокладки з нанесеним гелем. Тромблес не має місцево подразнювальної дії.



Побічна дія. При тривалому застосуванні препарату можливі місцеві реакції у вигляді гіперемії шкіри, алергічних реакцій.



Протипоказання. Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, виразково-некротичні та гнійні процеси на шкірі, травматичне порушення цілісності шкірних покривів.



Передозування. Внаслідок низького рівню всмоктування препарату передозування не можливе.



Особливості застосування. При тромбоцит опенії та підвищеній схильності до кровоточивості препарат призначають з обережністю. Препарат не протипоказаний до застосування у період вагітності та годування груддю. Досвіду застосування у дітей немає.



Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дію препарату посилюють протизгортальні препарати, які застосовуються перорально.



Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 5 до 25 º С.



Термін придатності - 2 роки.



Умови відпуску. Без рецепта.



Упаковка. По 30 г в тубах, по 1 тубі в пачці



Виробник. ВАТ “НИЖФАРМ”.



Адреса. Російська Федерація, 603950, Нижній Новгород, ГСП-459,



вул. Салганська, 7.




Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus