Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Венолан

Гродзиський фармацевтичний завод Польфа


Інструкція



Загальна характеристика:



міжнародна та хімічна назви: troxerutin; 3’4’7- трис[o-2-(гідроксіетило)] - рутин;



основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули темно-рожевого кольору; циліндричної форми, довгасті, опуклі на обох кінцях; вміст капсули – гранулят жовтого кольору;



склад: 1 капсула містить 300 мг троксерутину;



допоміжні речовини: полівінілпіролідон (повідон К-25);



склад капсули: титану діоксид (Е -171), заліза оксид червоний (Е -172), заліза оксид жовтий (Е -172), желатин.



Форма випуску. Капсули.



Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі, капіляропротекторні засоби.



Код АТС С 05С А 04.



Фармакологічні властивості.



Фармакодинаміка. Троксерутин є флавоновою похідною, яка виявляє захисну дію на стінки кровоносних судин. Препарат виявляє венотонічну, капіляропротекторну, протизапальну та проти набрякову дію у випадках порушення венозного кровообігу та лімфообігу. Завдяки Р-вітамінній активності виявляє виражені ангіопротекторні властивості, зменшує проникність та крихкість капілярів, забезпечує їх еластичність, пружність і резистентність до травматичних ушкоджень. У результаті сприяє нормалізації мікро циркуляції крові, покращує живлення тканин, зменшує застійні явища у венах та навколо венозних тканинах. Завдяки антиоксидантній активності троксерутин гальмує окиснення аскорбінової кислоти в організмі; опосередковано бере участь у синтезі структурних елементів сполучної тканини – колагену; бере участь в утворенні фізіологічного інгібітора гіалуронідази. Препарат покращує реологічні властивості крові.



Фармакокінетика. Троксерутин швидко всмоктується з травного тракту. На підставі виконаних досліджень порівняльної оцінки біологічної доступності і фармакокінетичних параметрів троксерутину встановлено, що максимальна концентрація (Сmax) троксерутину досягалась через 1 годину після застосування і становила 81,00 ± 2,94 нг/мл, а період біологічного напіврозпаду (Т½) становив 8,73 ± 0,88 годин.



У крові міститься у вільній формі, а також у формі глюкуронових похідних і триоксіетилкверцитину.



У зв'язку з печінково-кишковим циклом троксерутин довго утримується в організмі. Лікування троксерутином не викликає змін у морфологічній картині крові, швидкості осідання еритроцитів, концентрації сечовини і білірубіну, а також у системі зсідання крові.



амінотрансфер ази, що може свідчити про те, що він не обтяжує печінковий метаболізм.



Виводиться, головним чином (65%), у жовч і далі з калом, а також у невеликій кількості із сечею.



Показання для застосування.



Порушення венозного кровообігу і лімфообігу при посттромботичних синдромах, запаленні судин нижніх кінцівок, варикозному розширенні вен нижніх кінцівок; місцевий набряк різного походження (пост травматичний, лімфатичний, ускладнений флебіт або тромбоз); геморой; варикозні виразки гомілки; порушення резистентності капілярів у випадках схильності до крапчастого крововиливу.



Спосіб застосування та дози.



Препарат приймається внутрішньо. Рекомендується 1 капсула (300 мг) 2 – 3 рази на добу після їди.



Підтримуюча доза – 1 капсула (300 мг) на добу.



Курс лікування, як правило, 16 днів; при необхідності терапія може бути продовжена, але не довше 3 – 4 тижнів залежно від ефекту.



Побічна дія.



Як правило, препарат переноситься добре, зрідка можуть виникнути нудота (яка припиняється, якщо препарат приймати під час їди); кропив’янка, почервоніння обличчя, головний біль, здуття і біль у животі.



Протипоказання.



Препарат протипоказаний при підвищеній чутливості до троксерутину або інших компонентів препарату; дітям до 16 років та жінкам у період вагітності і годування груддю.



Передозування.



У випадку передозування препарату можуть посилюватися симптоми побічної дії (нудота, здуття, біль у животі і головний біль). Рекомендується викликати блювання або зробити промивання шлунка і провести симптоматичне лікування.



Особливості застосування.



Відсутні дані, що стосуються негативного впливу лікарського засобу на здатність керувати транспортними засобами й обслуговувати рухомі механізми.



Не рекомендується тривале (понад 16 днів) застосування препарату Венолан для лікування пацієнтів, які мають виражені порушення функції нирок.



Взаємодія з іншими лікарськими засобами.



Випадки взаємодії з лікарськими засобами не встановлені.



Умови та термін зберігання.



Зберігати при температурі від 15 до 25°С у сухому, захищеному від світла місці.



Зберігати в недоступному для дітей місці.



Термін придатності – 2 роки.



Умови відпуску.



Без рецепта.



Упаковка.



По 50 (25х 2) капсул у блістерах, у картонній коробці.



По 25 (25х 1) капсул у блістері, у картонній коробці.



Виробник.



Гродзиський фармацевтичний завод ‘ Польфа’ Сп. з о. о.



Адреса.



05-825, м. Гродзиськ Мазовецький, вул. кс. Ю. Понятовського, 5, Польща.



Тел./факс (10 48 22) 755 55 66.




Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus