Ваша донечка завжди була гордістю. Ви підтримували її, леліли, були впевненні у правильності її вчинків.Але в один ден ви дізнаєтесь, що ваше щастя,ваша доня скоро стане матір'ю. Вона вагітна. Що робити в таких ситуаціях? Не сваріть і не бийте свою дитину! Хочеться насварити - стримайте свій гнів. Поплачте в сусідній кімнаті.Запитайте свою дитину про стосунки з її партнером.Сходіть з дитиною до гінеколога.
вагітна в 16
Шкода аборту для молодого організму
Під час вагітності у жіночому організмі відбуваються гормональні зміни. Аборт - це неабиякий удар по гормональній системі дівчини, а тому далеко не у всіх відновлюється здатність до подальшого зачаття. Після аборту можуть бути маткові кровотечі, які важко виліковуються. В результаті аборту матка так і залишається незрілою, а, отже, неготовою до виношування плоду.
Дівчата, які зробили аборт, стають постійними пацієнтками гінекологів, важко вагітніють, страждають несвоєчасним відходженням вод і викиднями.
Якщо говорити про види аборту, то найнебезпечнішим вважає інструментальний. Він може привести до інфікування матки, стінки матки, порушення менструацій, зниження статевого потягу. Будь-аборт може призвести до нав'язливого почуття провини, докорів совісті. На тлі цього часто розвиваються неадекватна поведінка, неврастенія, депресія і ряд інших психічних захворювань.
Умови здійснення аборту Згідно із порадами гінекологів штучний аборт відбувається до 12 тижнів, після 12 тижнів переривання вагітності можливо лише за медичними показаннями лікарів.
Окремо варто відзначити соціальні показання для штучного аборту при терміні до 28 тижнів. До них відносяться: соціальна і фізична незрілість дівчини, тобто її неповноліття вагітність, що наступила в результаті згвалтування
Зрештою, робити аборт чи ні - вирішувати дівчині.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен