Пошкодження або блокада фалопієвих труб є незворотньою. Однак вона пов'язана з деякими ризиками для репродуктивної системи.
Вплив фалопієвий труб на вагітність
Блокада або пошкодження фалопієвих труб – поширена причина безпліддя. Фалопієві труби - це тонкі трубки в репродуктивній системі жінки, якими переносяться яйцеклітини з яєчників в матку, де і відбувається згодом запліднення, а потім виношування. Вони розташовані з обох боків від матки, і кожна трубка з'єднана з нею певними зв'язками. Закупорка або пошкодження труби не дозволяє жінці завагітніти.
Заблоковані фалопієві труби не дають зрілій яйцеклітині потрапити в матку і бути там заплідненою сперматозоїдами. Вирішивши більше ніколи не народжувати жінки часто проходить через перев'язку фаллопієвих труб, але вони можуть закупоритися і в результаті якихось патологічних процесів. Для вирішення цієї проблеми потрібна хірургічна операція. Вона проводиться для відновлення заблокованої або пошкодженої труби фалопієвої.
Успіх цих операцій залежить від локалізації та важкості рівня непрохідності. А під час таких процедур пацієнт перебуває під загальним наркозом. Якщо закупорка фалопієвої труби розташована поблизу матки, то використовується гістероскопія. Якщо закупорка зафіксована на кінці труби ближче до яєчника, застосовують операції лапароскопії і лапаротомії. Кожна хірургічна операція пов'язана з ризиком, що включає кровотечі, пошкодження інших органів на зразок сечового міхура та кишечника, а також післяопераційну інфекцію. Хірургія маткових труб – це складна процедура, і необхідно консультуватися з лікарем для того, щоб зрозуміти всі її плюси та мінуси.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен