Жінки, які народжували, знають, як страждають під час виношування дитини зуби. Мало кому вдається пережити вагітність без втрат. ⠀
Помилково вважати, що період очікування малюка – привід відкласти питання із зубами на потім. Якщо вагітність вже настала, всі карієси, пульпіти, хронічні запалення лікувати можна і потрібно у другому триместрі вагітності: повідомте про своє становище лікаря, він підбере для вас анестезію. ⠀ Також обов'язково потрібно проводити професійну чистку — два рази, а краще тричі за час вагітності. Не бійтеся, процедура ніяк не нашкодить малюкові. ⠀ У цей період наші зуби потребують особливого догляду, а професійна чистка допоможе позбавитися від нальоту, попередити запалення та гінгівіт.
Під час токсикозу переходьте на фторовмісні зубні пасти. Вони допоможуть зміцнити емаль, захистять її від кислот. ⠀ Не забуваймо про вітамінні комплекси для зубів, особливу увагу приділіть жиророзчинним, вони допоможуть засвоїтися кальцію. ⠀ Проте слід пам'ятати, що про здоров'я зубів потрібно дбати завжди, а не тільки під час вагітності. Це запорука гарної усмішки та міцних зубів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою