Проте, не все зникає, залишаються розтяжки. І з цим потрібно щось робити. Одним із вирішень проблеми може стати фітнес. Лише треба пам'ятати, що надлишкова вага, це авжеж не сама приємна річ але поспішати не потрібно, все треба робити поступово.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудне годування зберігає фігуруНасамперед, перед тим як приступити до тренувань, проконсультуйтесь з лікарем. Також, притримуйтесь таких рекомендацій:
1. Післяпологовий період, це час коли організм відновлюється. Краще уникати стрибків, вправ де потрібно сильно напружувати м'язи і взагалі інтенсивних тренувань, таких як зумба, хот айрон та інші. Пам'ятайте, ваша ціль – не поставити рекорд ,покращити свій стан здоров'я.
2. Врахуйте, що організм ослаблений, а грудне годування виснажує запаси поживних речовин. Тому, навантаження має бути легким і направленим на обмін речовин, зміцнення м'язів живота та спини.
3. Дуже добре вам підійде фітбол, еспандер, обруч. Ці тренажери можна легко розмістити вдома.
4. Якщо раптом якісь вправи даються важко, робіть їх з додатковою опорою.
5. Займайтесь в середньому темпі на протязі півгодини, виконуючи по 15-20 повторень кожної вправи. Врахуйте, що надмірні навантаження можуть змінити смак і склад грудного молока.
6. Постарайтесь виспатись і робіть вправи в зручний для вас час, коли є бажання і сили. Час, коли дитина не спить, використовуйте для прогулянок – кисень корисний обом.
7. Жінкам після кесаревого розтину потрібна консультація лікаря. Їм потрібно дуже обережно до цього підійти, щоб уникнути проблем.
8. Ідеальними для фізичного навантаження після пологів є йога, пілатес, піші прогулянки, дихальні методики з йоги.