Натуральні компоненти в її основі настільки безпечні для шкіри, що косметологи не бачать нічого страшного навіть у тому, щоб не змити макіяж на ніч. Це, звичайно, аж ніяк не заклик до дії, проте все ж зручно в далеких поїздках, при тривалих допізна посиденьках та інших ситуаціях, коли так потрібно бути чарівною!
Мінеральні тіні вирішать багато питань проблемної шкіри, особливо якщо говорити про ніжну шкіру навколо очей. На сьогоднішній день більшість виробників підбирають саме той склад, який захищає шкіру від сонячних променів, запобігаючи передчасному старінню. Такі тіні лягають найтоншим шаром, чудово зчіплюючись з поверхнею.
Слід знати, що в основі цих мінеральних тіней виробники використовують такі компоненти:
Оксид цинку - цей мінерал має протизапальні властивості, крім того, захищає шкіру від сонячного випромінювання.
Алмазна пудра додає шкірі сяйво і перешкоджає старінню. Поряд з цим компонентом ще використовують нітрид бору. Цей мінерал в свою чергу забезпечує приголомшливий ефект м'якого свічення.
Алюмосилікати, які також створюють ефект легкого свічення, крім цього, допомагають приховати зморшки та пом'якшують шкіру.
Діоксид титану, перш за все, зберігає шкіру від дії шкідливого ультрафіолету, а крім того, легко приховує її недоліки.
Колір тіней залежить від інших мінералів, таких як оксид заліза, індиго, лазурит, кармін, вохра або ультрамарин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила красивого макіяжу під колір очейМінеральні тіні володіють ще однією незаперечною перевагою - вони абсолютно прості у використанні: легко змішуються, лягають рівно і тонко, не скачуються в складці століття, легко змиваються. Наносити їх слід легкими рухами. Лише потім, після того як мінерали закріпляться на поверхні шкіри, вони чудово розтушовують. Слід бути обережними з інтенсивністю кольору, оскільки тіні можуть виявитися занадто яскравими і соковитими.