Починати доглядати за зоною декольте необхідно в молодому віці, з 20-25 років. Якщо не зробити цього вчасно, не приділяти достатньої уваги або неправильно доглядати за шиєю, то шкіра швидко стане в'ялою і зморшкуватою.
При проведенні щоденних ранкових і вечірніх очищувальних процедур для обличчя в домашніх умовах не забувай застосовувати тонік і засіб для вмивання і для зони декольте. Акуратно протри чутливу область шиї спонжем з очищаючим засобом, щоб видалити забруднення, а потім на ще вологу шкіру масажними рухами нанесіть спеціальний крем.
Починай наносити крем з центральної ділянки шкіри на шиї, рухаючись круговими рухами вліво і вправо. Один-два рази на тиждень можна зробити легкий пілінг шиї м'яким гоммаж і нанести маску. Підійдуть готові косметичні засоби або зроблені самостійно (наприклад, найпопулярніша по ефективності маска-скраб з вівсянки з харчовою содою і дрібною кухонною сіллю).
Також рекомендується для підтримки тонусу шкіри в області шиї протирати її косметичним льодом або накладати теплі компреси з відвару лікарських трав (шавлія, звіробій, ромашка і т. п.). Але будь обережна: протирання льодом протипоказано при куперозі.
Салонні процедури для зони декольте актуальні для жінок після 30 років, які потребують вже не профілактики можливих вікових змін на шкірі, а в їх корекції. Професіонали рекомендують для відновлення і регенерації епідермісу зони декольте процедури фотоомолодження, мезотерапію, лімфодренажний масаж, а також застосування ліфтингових експрес-масок і всіляких обгортань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В якому віці потрібно купувати антивікову косметикуНавіть після однієї з цих процедур ти зможеш побачити, що шкіра шиї і декольте стане більш підтягнутою. Вартість таких процедур досить висока, але результат вартий того: після курсу значно підвищиться тонус шкіри і зникнуть зморшки.