1.Приступаючи до ополіскуванню, переконайтеся, що ваш оцет натуральний або хоча б містить більше половини обсягу натуральних екстрактів. Добре, якщо це яблучний або ягідний оцет, який ви зробили самі, адже в ньому міститься багато цінних для волосся вітамінів і мікроелементів. Синтетичні заводські варіанти оцту або його есенцій в догляді за волоссям краще не використовувати.
2.Щоб отримати потрібний ефект, процедура ополіскування повинна бути регулярною, після кожного миття волосся, а не від випадку до випадку. Якщо розчин вийшов слабкий, то його змивати необов'язково, якщо, звичайно, ви не володарка сухого, пошкодженого волосся. Досить буде просто віджати пасма і загорнути в рушник. Якщо волосся пошкоджене, то після оцтового розчину обполосніть їх чистою водою.
3.Ретельно дотримуйтеся рекомендованих пропорцій, щоб не отримати зворотного ефекту у вигляді ламкості і стоншення волосся. Так, рекомендується використовувати оцет з розрахунку одна столова ложка на літр кип'яченої води. Якщо ви все ж берете оцет з високим відсотком кислоти, то в такому випадку однієї ложки буде достатньо на 7-10 літрів води.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кокосова олія: 7 способів використання в догляді за собою4. Для більшої користі можете використовувати ще і трави в поєднанні з оцтом. Краще брати дві столові ложки трав на весь обсяг використовуваної для ополіскування води. Так, при додаванні розмарину в оцтовий розчин посилюється блиск і колір темного волосся, а от ромашка підійде для блондинок, подарувавши світлим волоссю сяйво. Розчин з шавлією допоможе при випаданні волосся, зміцнить його цибулини. Додавання кропиви допоможе впоратися з проблемою жирності пасом і появою лупи. Також добре впливає на волосся розчин з оцту і негазованої мінеральної води.
5. Для більш інтенсивного зміцнення волосся можете додати у ваш оцтовий розчин кілька крапель натуральних ефірних олій. Це допоможе пом'якшити пасма, зробити їх гладкими і пишними, підживити і зволожити їх.