Для тонких пошкоджених пасом підійде так званий брашінг з натуральною м'якою щетиною або дерев'яна щітка з рідкими зубами. Жорстке волосся найкраще розчісувати щіткою з твердою щетиною. Густе сплутане волосся приборкає щітка з пучками щетини біля основи і металевий гребінець з заокругленими зубчиками. Для короткого волосся ідеально підійде гребінь з рідкими зубцями. Для локонів середньої довжини незамінна м'яка щітка з гнучкими зубчиками. Довге волосся бажано розчісувати великою щіткою з частими зубами або гребенем з довгими рідкими зубцями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як сушити волосся, щоб не пошкодити його та ідеально укласти Вибір гребінця залежить від того, яке саме укладання ви хочете зробити.
1. Для додання волоссю об'єму можна скористатися брашингом з дрібними гострими пластмасовими зубами.
2. Щоб створити обсяг у самих коренів, спробуйте використовувати гребінець малого діаметра.
3. Кругла дерев'яна щітка з натуральною щетиною випрямить кучеряве і хвилясте волосся, не пошкодивши їх структури і кінчиків.
4. Пластмасовий або металевий гребінець з довгою вузькою ручкою і частими зубами різної висоти ідеально підходить для начосу, відділення тонких пасом при накручування на бігуді і додання проділу зиґзаґоподібної форми.
5. Для укладання окремих пасом і чубчика просто незамінні витончені тонкі гребінці з окремими (наприклад, у вигляді вилки) зубами.
6. Щоб нанести гель або мус і рівномірно розподілити його по волоссю, слід скористатися пластиковим антистатичним гребінцем з рідкими зубами.