Обов'язково видаляйте косметику увечері перед сном, при цьому відмовтеся від мила, його застосування може призвести до погіршення стану шкіри навколо очей, появі зайвих зморшок, подразнення слизової. Видаляючи макіяж, необхідно використовувати спеціальні засоби: емульсії або косметичне молочко. Якщо ви користуєтеся водостійкою тушшю, для її видалення краще використовувати двофазний лосьйон з маслом, легкими рухами знімаючи залишки туші.
Робіть компреси з ромашкою, це відмінний заспокійливий антисептичний засіб. Опустіть ватяні диски в проціджений відвар ромашки і прикладіть на 20 хвилин до очей. Також можна використовувати відвари волошки, шавлії, череди, чорного чаю без добавок.
Харчування вій натуральними маслами, надає дивовижний лікувальний ефект - сприяє росту і оздоровленню волосся. При щоденному використанні масел термін відновлення вій може бути від тижня до місяця, але ефект проявиться в будь-якому випадку. Ви можете використовувати живильні масла одного виду або змішувати декілька різних, роблячи з них різні маски. Дуже ефективною є суміш рослинного масла з добавками масляних розчинів вітамінів А і Е, ці вітаміни продаються в аптеках у вигляді капсул. Занурте щіточку в масло, дозвольте йому стекти, не варто накладати масло на вії так, щоб з них текло, акуратно і повільно причешіть їх від коренів до самих кінчиків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Касторова олія: 6 способів використання в косметології Зробіть живильну маску, приготовану в домашніх умовах на основі трав. Наприклад, візьміть чайну ложку касторової олії, стільки ж екстракту ромашки і екстракту календули. Ретельно перемішайте, і поживна суміш для маски готова. Стоячи перед дзеркалом, наносите її на повіки і безпосередньо на вії.