Відстеження не тільки дати приходу місячних, але і менструального циклу в цілому допомагає повноцінно піклуватися про себе. Так Так. І мова не тільки про настання вагітності.
Жіночий цикл
Це сигнальна система здоров'я в цілому
Менструальний цикл є прямим показником загального стану здоров'я, і рівними за тривалістю циклами ваше тіло говорить, що все працює, як треба. Збився цикл або хворобливість протягом тривалого часу означають, що пора обстежитися на предмет хронічних захворювань.
Контроль допомагає зрозуміти індивідуальні особливості
Кожна людина індивідуальна, і 28-денний цикл просто частіше зустрічається, не більше. Якщо знати свого часу менструального циклу, то прихід нового не застане зненацька.
Можна керувати перепадами настрою
Мова не тільки про ПМС. Гормональний фон під час ПМС змінюється найпомітніше, але і в інші дні він непостійний. Ведення щоденника допоможе помітити повторювані спади і підйоми настрою на початку менструального циклу і не тільки. І більше не доведеться соромитися себе, якщо в яке-небудь чергове "9-е ранок після овуляції" раптом захочеться всіх вбити пухнастими тапочками.
Цикл може розповісти про піки сексуального потягу
І може з'ясуватися, що це не тільки період до і під час овуляції. А ще знання дня циклу допомагає зрозуміти, що ось зараз на побачення з продовженням йти точно не варто і вечір краще провести під теплим пледом з книжкою в обнімку. Тому що сексу під час місячних не буде, не хочеться.
І, нарешті, остання користь - коли вагітніти
Багато хто вважає, що завагітніти можна тільки в день овуляції. Це не так. Вагітність можлива протягом приблизно шести днів, які називають вікном зачаття. Це в середньому, у кого-то і вікно ширше, і дме туди сильніше. Найбільш вдалі дні для зачаття - останні два перед овуляцією. Найменший шанс завагітніти - день відразу після. При цьому все ж треба пам'ятати, що календарний метод контрацепції занадто неефективний.