1. ЗволожувачЗавжди потрібно починати з зволожувача. Після його вбирання шкірі буде потрібно набагато більше часу, щоб знову стати сухою або жирною, що, безумовно, і псує ваш макіяж. Власницям сухої шкіри краще підійде інтенсивно зволожуючий крем, жирної - матирующий гель. Таким чином, і макіяж довше протримається, і шкірі це не заподіє шкоди.
2. ОсноваПісля зволожувача можна наносити сам макіяж і почати краще з основи (праймера). Вона не тільки допомагає мейкапу протриматися довше, але і може коригувати колір і текстуру вашого обличчя. База під макіяж не дозволяє тонального крему піти плямами або зовсім зникнути.
3. Тональний кремЧасто тональний крем (навіть дуже дорогий) на протязі дня скочується в некрасиві грудочки. Щоб уникнути такої проблеми, потрібно наносити його відразу ж після основи. Не рекомендуємо наносити тоналку пальцями, так можуть вийти розлучення від відбитків, плюс, таким чином, ви робите шкіру жирної. Краще скористатися спонжем. Зверху можна нанести ледь помітний шар пудри. Але вийде обійтися і без пудри, якщо використовувати не рідкий тональний крем, а мінеральну основу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-15 помилок макіяжу, які не варто повторювати 4. ПовікиПереконайтеся, що і повіки заодно з усім обличчям ви теж заретушували основою - тільки так тіні не скатаються через півгодини. До того ж, колір буде виглядати набагато яскравіше. Рум'яна і тіні повинні бути з рідкою текстурою. Туш і олівець - водостійкими.
5. ГубиНакладаючи основу, не обходьте увагою губи. Помада в цьому плані нічим не відрізняється від тонального крему або тіней - вона теж тримається довго завдяки базі під макіяж. Поки ви робите весь інший макіяж, нанесіть її на губи поверх основи, а в самому кінці "зафіксуйте" за допомогою прозорого блиску, який можна оновлювати протягом усього дня. Помада "прилипне" до ваших губ, а колір буде більш соковитим. Ну, і звичайно ж, сама помада повинна бути з маркером "стійка".
6. Під кінецьА закріпити всю це "справу" можна фіксатором для макіяжу - спреєм або порошком. Але пам'ятайте, що після його нанесення, змінити щось буде набагато проблематичніше, так як фіксатор утворює щось на зразок захисного шару, який не можна прибрати, не пошкодивши весь "малюнок". З іншого боку такий захист стане в нагоді, коли вам, у що б то не стало, захочеться почухати обличчя. В такому випадку макіяж не порушиться.
Візьміть ці прості поради за правило і забудьте про постійно зникаючий макіяж.