Основні причини недостатньої густоти шевелюри експерти ділять на дві групи: зовнішні і внутрішні. До перших відносяться всі види негативного впливу на волосся: часте фарбування, хімічна завивка, використання прасуванням, гарячого фена.
Друга група включає в себе більш серйозні підпункти. Це неправильне харчування, порушення роботи центральної нервової і ендокринної систем, перенесені важкі інфекційні захворювання, прийом медичних препаратів, нестача вітамінів і мінералів. Тому для лікування стоншеного, тьмяного і ламкого волосся в першу чергу необхідно виключити причини утворення проблем з волоссям.
Добитися бажаної густоти шевелюри можна за допомогою процедури нарощування волосся. Вона проводиться в косметичних салонах і дозволяє жінці створити зачіску бажаної довжини і об'єму. Також можна використовувати накладні пасма - це ще простіше і дешевше. Волосся кріпляться на зручних шпильках і виглядають природно і красиво.
Для збільшення обсягу шевелюри корисно проводити масаж голови. Робити його рекомендується за допомогою кедрової олії. Засіб наносять на шкіру голови круговими рухами, потім масажують і залишають на чверть години. Через встановлений час масло змивають теплою водою.
Для тих, хто щодня миє голову, прекрасно підійде суміш реп'яхової і касторової олій, взятих по 1 ч.л., і 2 ч.л. соку лимона. Отриманою масою масажують голову, а після видаляють засіб з шкіри.
Втирати в шкіру голови також ефективно наступний настій. Для його приготування потрібні шавлія, м'ята, розмарин, базилік, 3 краплі ефірного масла м'яти, 5 крапель олії лаванди і 2 склянки натурального яблучного оцту. Якщо волосся сухе, кількість оцту бажано скоротити. Всі трави розтираються, лягають в скляний посуд і заливаються оцтом і маслами.
Протягом 2 тижнів засіб настоюється, після чого його проціджують і застосовують таким чином: 2 ст.л. розводять в склянці теплої води. Отриманий розчин втирають в шкіру голови масажними рухами один раз в тиждень. Змивати засіб можна через день або раніше.
Хороших результатів у боротьбі з витонченням волосся досягає маска з кедровими горіхами. Їх ретельно розтирають в дерев'яному посуді, а потім поступово підливають до них воду до утворення кашки. Її викладають в керамічний посуд і ставлять в нагріту до 150 ° С духовку на 30 хвилин. Утворене в результаті молочко необхідно втирати в шкіру голови щодня протягом 2 або більше місяців. Після зробити двомісячний перерву. Така маска стимулює діяльність волосяних цибулин, волосся починає рости швидше і стає густішим.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як зробити зачіску за допомогою невидимок (ФОТО)Позитивний вплив на будь-який тип волосся надають кисломолочні продукти. Можна просто мити голову молочною сироваткою, а можна робити маски з кефіру і кислого молока. Одне з надзвичайно корисних засобів - суміш з 0,5 склянки кефіру, одного яйця і 1 ч.л. порошку какао. Всі компоненти ретельно збивають і наносять на волосся, починаючи з коренів. Після того як один шар маски підсохне, наносять наступний. І так 3-4 рази
Голову вкривають поліетиленом і теплим рушником. Через півгодини засіб змивають за допомогою дитячого шампуню. Як ополіскувач корисно використовувати відвар кропиви. Курс лікування становить 2-3 рази на тиждень протягом 3 місяців з інтервалом 2-4 тижні. Приготована маска допомагає навіть при надмірному облисінні.