Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


5 правил засмаги, які варто пам'ятати влітку

07:00, 04 Чер 2016 · Категорія: Жіноче здоров'я · Переглядів 1701 · 

Є нюанси, про які ви, можливо, не здогадувалися.


Правила здорової засмаги

Правила здорової засмаги



Не сидіти на сонці занадто довго, не засмагати з 11 до 16, а після купання кожен раз заново наносити сонцезахисний крем - ці елементарні правила знають всі. Але є нюанси, про які ви, можливо, не здогадувалися.

1. Креми з SPF вище 50 не працюють
Насправді сонцезахисний крем з позначкою SPF 90 або 100 - це фікція. За європейськими стандартами взагалі заборонено писати на упаковці подібних засобів число більше 50. Креми з SPF 100 дають такий самий захист, як і з SPF 50, але коштують вдвічі дорожче.

2. Підбирайте сонцезахисний засіб під свій тип шкіри
Виявляється, тільки 43% людей знають, що таке SPF і як правильно вибирати сонцезахисні засоби. Насправді все не так складно. Якщо у вас дуже бліда шкіра, ви погано загоряєте або згораєте навіть в тіні, потрібно постійно користуватися засобами з SPF 50.

Якщо ж у вас світла шкіра, але загар до неї все-таки повільно, але вірно "прилипає", варто вибрати кілька засобів. Перші кілька днів використовуйте все той же SPF 50, а потім сміливо переходите на SPF 35 або 20.

А ось тим, у кого немає ніяких проблем із засмагою, можна відразу брати креми і масла з середньою або навіть мінімальним захистом - від SPF 30 до SPF 15.

Після засмаги багато хто використовує звичайні креми з властивостями, що відновлюють. Це не правильно. Вони дають лише короткочасний косметичний ефект: склад настільки слабкий, що не здатний запобігти зневоднення і лущення шкіри. Щоб цього не сталося, варто розоритися на покупку спеціального крему або лосьйону з написом "after sun". Такі засоби містять потужні комплекси рослинних інгредієнтів, які заспокоюють шкіру і продовжують загар.

3. Звертайте увагу на склад сонцезахисних засобів
Те, що написано дрібним шрифтом на етикетці, зрозуміло хіба що лікарям і хімікам - всім іншим доводиться вірити на слово консультантам. Однак кожному покупцеві варто знати, що існує три види захисних фільтрів: фізичні, хімічні і натуральні.

Фізичні - оксид цинку (zinc oxide) і діоксид титану (titanium dioxide) - утворюють щільний непроникний шар, який відбиває сонячні промені. Він захищає добре, але може залишити білу плівку на шкірі.

Хімічні фільтри - мексоріл (mexoryl SX і XL), октокрилен (octocrylene), оксибензон (oxybenzone), авобензон (avobenzone), падімат О (padimate O), сулісобензон (sulisobenzone), тіносорб (Tinosorb S і M), октілсаліцілат (octyl salicylate ) та інші - поглинають UV-випромінювання і не дають йому проникати глибше. Якщо у вас чутлива шкіра, то таких засобів варто уникати: при боротьбі з випромінюванням вони виділяють тепло - це веде до підвищення температури шкіри і може викликати алергічну реакцію. Також креми з хімічними фільтрами шкідливо використовувати, якщо ви перебуваєте на сонці більше двох годин.

Натуральні фільтри - це органічні масла, які одночасно відображають і поглинають шкідливі промені. Найвищим фактором захисту мають масла насіння моркви і малини (SPF від 28 до 50), далі йдуть масло зародків пшениці (20), авокадо (15), кокосове і оливкове (від 2 до 8). Стовідсотковий захист такий фільтр не дає, але в комплексі з фізичними і хімічними «колегами» може працювати дуже ефективно.

4. Захищайте волосся
 
Влітку волосся швидше брудниться. Якщо не хочете мити голову кожен день, потрібно користуватися зволожуючими шампунями для чутливої шкіри голови, а про живильні і відновлюючі забути до осені. Або ж купіть спеціальні сонцезахисні засоби (шампуні, кондиціонери, маски, спреї, креми, сироватки та вуалі для волосся є в літніх лінійках багатьох марок), до складу яких входять мінеральні масла, кераміди, жирні кислоти, вітаміни і протеїни. Вони не тільки очищають, але і створюють захисний бар'єр на клітинному рівні і не дають сонця знебарвлювати волосся. Якщо не хочете витрачатися, використовуйте звичайні засоби для фарбованого волосся - вони працюють приблизно так само.

5. Використовуйте декоративну косметику з SPF

Якщо влітку ви користуєтеся косметикою, нехай вона буде з SPF-фактором. Тільки пам'ятайте, що без спеціального сонцезахисного крему ви все одно можете згоріти. Всі ці цифри на упаковках не сумуються - працює тільки той SPF, який більше, і неважливо, що це буде: крем або косметика.
Якщо б'юті-засоби (тональний крем, пудра або помада) мають рідку текстуру, значить, в складі багато води. Це може знизити фактор захисту в кілька разів. Майте на увазі, що під час лабораторних випробувань косметики з SPF її наносять щільніше, ніж ми це робимо в звичайному житті. Наприклад, щоб тональний крем з SPF 30 спрацював по повній програмі, потрібно нанести його в сім шарів, а пудру - в чотирнадцять. Але така маска на обличчі навряд чи комусь сподобається. Вихід є: поправляти макіяж кожні 2-3 години. З кожним шаром ступінь захисту поступово збільшується - в кінці кінців можна наблизитися до тих самих SPF 30.

Джерело: timeout.ru


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

1:20
5 симптомів, котрі вказують на рак у жінок
15:30
Їжа, яка подарує вам красивий вигляд
9:30
Три звички, котрі призводять до утворення зморшок
19:30
Одяг та взуття, які приносять біль вашій спині
9:30
5 продуктів, котрі збережуть вашу молодість
13:30
5 звичок, котрі роблять вашу шкіру старішою
6:30
Необхідні обстеження для молочних залоз
15:30
4 заповіді здорового харчування для жінки
8:30
Причини, через які у жінки болить в районі тазу
1:20
Жіноча косметика, яка здатна викликати рак
7:30
Топ-5 продуктів для жіночої краси
10:30
Мінуси від використання губної помади
12:30
Погані новини більше б'ють по психіці жінок, ніж чоловіків
6:30
Коли через випадіння волосся варто йти до лікаря
7:30
5 найбільших помилок у догляді за волоссям
19:30
Що означає надмірна кровотеча під час місячних
12:30
Найкраща дієта для красивого волосся
6:30
7 переваг капусти для жіночого здоров'я
17:30
Чому в жінок депресія під час менопаузи
0:20
Переваги бурякового соку для жіночого здоров'я
17:30
Їжа для красивого волосся та нігтів
9:30
Скільки кроків на день треба робити жінкам
9:30
Чому виникає горбик на шиї
8:30
Конкретні проблеми, які приносить взуття на підборах
7:30
Чай, який позитивно впливає на здоров'я жінок
1:20
Чому жінки мерзнуть більше, ніж чоловіки
19:30
Вчені назвали хворобу, яку жінці можуть принести високі підбори
1:20
Каші, котрі найкраще підійдуть жінкам
22:30
Як можна боротися з випаданням волосся
15:30
Переваги та недоліки кератину для волосся
12:30
5 видів депіляції, які найчастіше обирають жінки
23:30
Позитивний ефект від полірування волосся
19:30
Як правильно наносити оливкову олію на волосся
9:30
Переваги масок для волосся з ефектом фарби
8:30
Правила догляду за пористим волоссям
6:30
5 порад, як відновити волосся після завивки
13:30
Причини виникнення темних кіл під очима
13:30
Три корисні правила для жінок, як голитися в інтимній зоні
9:30
4 гормони у жінок та за що вони відповідають
8:30
5 речей, від яких жінкам треба відмовитися влітку
Здоров'я в соцмережах: