Для початку треба відзначити, що епіляція - це видалення зайвого волосся з коренем. Вона дозволяє насолоджуватись гладенькою шкірою довший час. Згодом волосся стане слабшим та тоншим, його кількість поступово зменшуватиметься. Перестають користуватись популярністю серед жінок депіляційні методи видалення зайвого волосся, такі як гоління чи використання спеціальних кремів. Вони дешеві, але, на жаль, не можуть гарантувати тривалий ефект гладкості шкіри.
Давайте розберемось, які види епіляції існують у наш час.
Лазерна епіляціяКожна жінка бодай раз у житті має випробувати на собі цю процедуру.
Видалення волосся лазером - один з найпоширеніших методів епіляції. Цей спосіб видалення небажаної рослинності є безпечним та ефективним. Лазер контактує з волосиною та швидко нагріває її. Тепло має потрапити у волосяну цибулину і зруйнувати фолікул.
Після лазерної епіляції за шкірою потрібно ретельно доглядати. Три дні не можна відвідувати сауну чи басейн. Не варто засмагати впродовж двох тижнів після процедури. Використання лосьйонів на основі спирту також може завдати шкоди вашій шкірі. Доведеться користуватись спеціальними живильними кремами, які зволожать шкіру. Як і будь-яка інша косметична процедура, лазерна епіляція має певні протипоказання. Люди з цукровим діабетом, онкологічними захворюваннями та з сивим або світлим волоссям не можуть користуватись цим методом епіляції. Жінки, які зробили лазерну епіляцію, відзначають, що за допомогою процедури можна позбутись зайвої рослинності практично назавжди.
ФотоепіляціяОстаннім часом популярним став цей вид епіляції. Суть його полягає в тому, що зайве волосся видаляють високоякісним світловим імпульсом. Фотоепіляція руйнує волосяний фолікул, як і лазер. Вона не пошкодить вашу шкіру, а волосся зовсім перестане рости. Потрібно пам’ятати, що видалити все волосся за один раз неможливо. Вам знадобляться 5-8 процедур, щоб насолоджуватись ідеально гладенькою та красивою шкірою. Часто жінки видаляють небажане волосся на обличчі за допомогою процедури фотоепіляції. Інші місця також можна епілювати цим способом. Догляд після фотоепіляції зовсім не відрізняється від догляду після лазерного видалення волосся. Жінкам з цукровим діабетом, пухлинами та великими родимками не рекомендують приходити на процедуру. Вагітність, період лактації, варикоз та епілепсія - також є суттєвими протипоказаннями.
ЕлектроепіляціяВиявляється, що слабкі електричні розряди можуть позбавити вас зайвої волохатості. Цю процедуру проводять у спеціальних медичних закладах. Ви маєте подбати про свою безпеку, адже цей метод пошкоджує шкірні покриви. Правильна гігієна та дотримання санітарних норм спеціалістом - запорука вашої краси та здоров’я. Після електроепіляції можуть виникати набряки та почервоніння. Так організм реагує на подразнення та сигналізує про відновлення. Варто відзначити, що процес реабілітації після процедури може становити від 2 днів до 2 місяців. Електроепіляція має багато ризиків, серед яких: опіки, набряки, пігментація, гематоми, інфекції та рубці.
Нагадуємо, що будь-який вид епіляції мають проводити фахівці з відповідною освітою. Лише так ви можете застрахувати себе від серйозних ускладнень.