Боротьба починається з використання надійних антиперспірантів. Більшість антиперспірантів містять солі алюмінію, які блокують процес виділення поту. Часом ці засоби поєднують у собі антиперспіранти з дезодорантом, який не зупиняє роботу потових залоз, але пом'якшує неприємний запах поту. Не варто наносити антиперспірант тільки вранці, скористайтеся ним увечері перед сном, щоб зберегти сухість в чутливих зонах. Але якщо ці засоби не допомагають, то необхідно звертатися до допомоги медицини.
Процедура під назвою іонофорез передбачає перебування у воді 20-30 хвилин. В цей час через воду надходять електричні імпульси низької інтенсивності. Ніхто точно не знає, яким чином це працює, але експерти стверджують, що електрика в воді блокує виділення поту. Необхідно повторювати процедуру кілька разів на тиждень, після чого можете перестати пітніти. Якщо ви боїтеся сідати в воду, через яку пропускають електрику, спробуйте ін'єкції ботоксу. В останні роки вони активно використовуються для боротьби з важкою пітливістю. Токсин ботулізму запобігає виділенню хімічної речовини, яка відправляє сигнал потових залоз для активації. Кількох ін'єкцій досить для одного року без поту.
Антихолінергічні ліки рекомендовані в тих випадках, коли не допомагає іонофорез і ботокс. Ліки припиняють активацію потових залоз, але всім вони не підходять, оскільки супроводжуються важкими побічними ефектами, включаючи розлади зору, аритмію і проблеми з сечовипусканням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підвищена пітливість: поради медиків