Фахівці стверджують, що життя в однокімнатній квартирі для пари або сім'ї - це важке і небезпечне випробування
Депресія і зайва вага: лікарі визнали однокімнатні квартири небезпечними для здоров'я
Більшість впевнені, що краще мати власне житло, хоч і маленьке. Однак фахівці попереджають, що навіть одній дорослій людині в «однушці» мало місця, а для сімейного життя вона і зовсім небезпечна.
В таких умовах виникає відчуття гострої нестачі особистого простору, а розуміння того, що нікуди втекти з нього неможливо, - підсилює негативні емоції. Так можуть почати розвиватися почуття безвиході, апатія, нервозність, депресія.
Руйнівний вплив життя в тісноті відчувають на собі і діти. Вчені пояснюють: коли дитина росте без особистого простору і не відчуває себе захищеною, це позбавляє її спокою. У такій обстановці вона втрачає здатність зосереджуватися, у неї знижується успішність, не виникає нормальних відносин з однолітками.
Крім того, в малогабаритних квартирах немає наскрізної вентиляції, в результаті в житлі накопичується вуглекислий газ, що негативно відбивається на імунітеті. Захворюваність в тісних оселях майже завжди дуже інтенсивна - інфекції передаються від однієї людини до іншої в 95% випадків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?