Про основні ризики худорлявої статури - читайте у матеріалі.
Небезпеки надмірної худорлявості
Таке явище небезпечне не менше за ожиріння. Перш за все, у такої людини виникає дефіцит вітамінів і мінералів. Перші в рядах дефіцитних виступають кальцій, залізо і вітамін D. Причому, вітамінні комплекси в такій ситуації допомогти не зможуть.
Якщо ця патологія досягає серйозних ступенів (наприклад, білково-енергетична недостатність третій стадії), то стан пацієнтів буває дуже важким, і пацієнт потрапляє в реанімацію.
Слідом за цією проблемою йдуть збої в статевій системі. Недостатня кількість жиру в тілі порушує баланс вироблення гормонів, що, в свою чергу, призводить до порушення репродуктивної здатності. При цьому важливо розуміти, що навіть після приведення ваги до нормального показника, не рідкісні випадки, коли ці функції жіночого організму не відновлюються.
Наслідком навмисного голодування також виступають порушення в роботі кишечника, печінки, підшлункової та жовчного міхура, зростає рівень "поганого" холестерину. Крім того, удар наноситься ще й по нирках, що часто стає причиною ниркової недостатності, результат якої - смерть.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Як батькам виховати справжнього чоловіка?
Оладки з цвітної капусти — для дітей і дорослих
Намазка з соняшникового насіння і в'ялених томатів