Денний час (з 11 до 16 години), коли сонце найактивніше, краще проводити в тіні. Якщо ви любите скрабувати шкіру, робіть це перед загорянням на сонці, а не після. Попереднє скрабування поліпшить якість засмаги завдяки відлущуванню клітин, що віджили, а ось скраб після, навпаки, може тільки пошкодити шкіру. Після сонячних ванн вона дуже чутлива.
Обов'язково після засмаги наносимо на все тіло лосьйони, що зволожують, або інші засоби, які допоможуть відновити і наситити шкіру.
Ідеально підходять засоби з консистенцією суфле – вони не надто щільні та добре розподіляються по шкірі. Вибирайте засоби із натуральним складом. Якщо перебування на яскравому сонці у денний час неминуче, приблизно за півгодини до виходу наносіть на шкіру засоби із високим фактором УФ-захисту.
Ввечері після прийому сонячних процедур завжди приймайте душ, але не використовуйте мочалку. Шкіра в цей період занадто чутлива. Витирайте шкіру акуратно, м'яко промокаючи рушником.
Якщо ви любите яскраву шоколадну засмагу, можна використовувати для посилення ефекту не лише спеціальні креми. Включіть у раціон продукти з антиоксидантами та речовинами, які накопичуються під шкірою та під сонцем мають властивість виробляти меланін.
До таких продукті належать помаранчеві, червоні овочі та фрукти. Починайте поступово готувати шкіру до перебування на сонці приблизно за два тижні до активної відпустки, щодня перебуваючи на сонечку від 5 до 10 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу