Про вплив препаратів екстренної контрацепції на організм - читайте у матеріалі.
Таблетки екстренної контрацепції
Препарати екстреної контрацепції (таблетки швидкої допомоги після незахищеного статевого акту для запобігання небажаній вагітності) користуються популярністю. Тим часом у них є багато протипоказань та побічних ефектів.
Найжахливіше, що багато жінок вважають такий спосіб запобігання вагітності абсолютно нормальним, хтось користується ним неодноразово. Багато жінок в результаті страждають від порушення циклу, виснаження яєчників і безпліддя.
У таблетках екстреної контрацепції у великій концентрації міститься гормон левоноргестрил. Це саме він пригнічує овуляцію, тим самим заважаючи зачаттю. Але, крім того, цей гормон впливає на структуру ендометрію.
Експерт зазначає, що у разі, якщо такі препарати приймали один чи два рази за життя, жодних серйозних змін не відбудеться. Однак неодноразове застосування може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Оскільки йдеться про гормональне втручання.
Якими наслідками може закінчитись прийом таких таблеток? У майбутньому через виснаження фолікулярного запасу можуть бути проблеми із зачаттям.
Підвищуються ризики маткових кровотеч, можливі збої менструального циклу. Нерідко жінки стикаються із порушенням обміну речовин. Причому нормалізувати стан надалі непросто.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дитячі щедрівки і посівалки на Маланки і Василя
Чи можна дітям купатися в ополонці на Водохреща?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою