Якщо прибрати ці фактори, то шкіру довше вдасться зберегти молодою.
старіння шкіри
1. Фотостаріння. УФ-випромінювання (і сонячні промені, і солярій) багаторазово прискорюють старіння шкіри і до того ж підвищують ризик новоутворень. Під впливом сонячних променів клітинам шкіри доводиться працювати за умов окислювального стресу, відбуваються порушення у тому структурі, генетичному апараті, міжклітинній рідині. Шкіра товщає, втрачається її еластичність, виникають зморшки.
2. Нестача вологи. Згідно з науковими даними, шкіра людини на 70% складається з води і при цьому все одно потребує постійного зволоження. Те, що багато пиття може компенсувати необхідну кількість води для зволоження шкіри, - поширена помилка. Загальну рекомендацію, як часто шкіру потрібно зволожувати, дати неможливо. Багато в чому це залежить від індивідуальної здатності шкіри утримувати у собі вологу.
3. Стрес. Психічний стан людини – один із головних факторів здоров'я. Стрес призводить до розладів нервової системи, це не може не відбиватися на стані шкіри та всього організму.
4. Перевантаження шкіри токсинами. Токсини в організмі накопичуються поступово. Причин тому може бути кілька: безконтрольне застосування лікарських засобів (наприклад, жарознижувальних); неякісна їжа (наприклад, м'ясо тварин, яких лікували антибіотиками та годували гормонами; рослинна їжа з нітритами, нітратами або пестицидами); Вживання хлорованої води.
5. Куріння. Знижується тургор (пружність) шкіри, судини стають ламкими, знижується насичення шкіри киснем, порушується живлення шкіри.
Спробуйте обмежити всі ці фактори, а шкіра вам подякує.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою