Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиЙоноглюк

ДП “Львівдіалік” ДАК “Укрмедпром”. Україна


Йоноглюк

Код: B05BB02

Онкологічні


Інструкція


Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять глюкози безводної 5,0 г, натрію хлориду 0,86 г, калію хлориду 0,03 г, кальцію хлориду гексагідрату 0,049 г;

допоміжні речовини: 0,02 М розчин кислоти хлористоводневої до рН 6,0-6,4, вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Кровозамінники та пер фузійні розчини. Електроліти з вуглеводами. Код АТС В 05В В 02.

Клінічні характеристики.

Показання.

Ізотонічна дегідратація, гіпохлоремія, інтоксикації різної етіології, гострі масивні крововтрати, у тому числі в після операційному періоді, обширні опіки, шок, довготривалий пропасний стан, неможливість перорального застосування необхідної добової норми води та електролітів.

Протипоказання.

Гіпергідратація, гіпертонічна дегідратація, високий рівень у крові одного або декількох іонів, що входять до складу препарату, цукровий діабет, гіперглікемія, ацидоз, небезпека набряку мозку та легень, лікування значними дозами кортикостероїдів, анурія, порушення видільної функції нирок, геморагічний інсульт, декомпенсована серцева недостатність.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим вводять лише внутрішньо венно краплинно зі швидкістю 3 мл/кг/год (70 крапель/хв) в об’ємі до 2 л залежно від добової потреби, віку, ступеня втрати рідини та електролітів.

Побічні реакції.

Нудота, метеоризм, біль у животі, діарея. Внутрішньо венне введення у великих кількостях може призвести до розвитку гіпергідратації, електролітного дисбалансу. Тромбофлебіт у місці введення. Можливі алергічні реакції.

Передозування.

Можливий розвиток гіпергідратації, хлоридного ацидозу, гіпернатріємії та гіперглікемії. При цьому в пацієнтів спостерігається сухість шкіри та слизових оболонок, зниження напруження очного яблука, часте поверхневе дихання, тахікардія, аритмія, можливі втрата свідомості, підвищення температури тіла. При розвитку вказаних станів припиняють введення препарату. При явищах гіпергідратації призначають сечогінні або проносні засоби, при гіперволемії застосовують методи поза ниркового очищення, при вираженій гіперглікемії призначають інсулін у дозі 0,1 ОД/кг внутрішньом’язово або внутрішньо венно.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Досвід застосування препарату в період вагітності та годування груддю відсутній.

Діти. Досвід застосування препарату у дітей відсутній.

Особливі заходи безпеки. При введенні у великих дозах необхідно контролю вати осмолярність, вміст електролітів і глюкози в плазмі крові та сечі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії. Не відома.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Помірно гіпертонічний електролітно-вуглеводний розчин, що містить фізіологічні концентрації іонів натрію, калію, кальцію, хлорид-іонів та глюкозу. Відновлює водно-сольовий баланс, компенсує дефіцит рідини в організмі при ізотонічній дегідратації або у зв’язку з акумуляцією позаклітинної рідини в місцях обширних опіків, травм, черевних операцій, перитоніту; частково забезпечує субстрат ну компенсацію енергозатрат. Покращує реологічні властивості крові та перфузію тканин, підвищуючи ефективність гемотранс фузійних заходів при масивних крововтратах та тяжких формах шоку. Підвищує осмотичний тиск крові, посилюючи надходження рідини з тканин у кров і стимулюючи процеси обміну речовин. Внаслідок цього розширюються судини, активується діурез, посилюється скорочувальна активність серця, покращується дезінтоксикаційна функція печінки.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або злегка жовтуватий розчин.

Іонний склад, ммоль/л: натрій-іон - 147,1; калій-іон - 4; кальцій-іон - 2,25; хлорид-іон – 155,6; теоретична осмолярність: 586 мОсмоль/л.

Несумісність. Не сумісний у розчинах з амінофіліном, розчинними барбітуратами, еритроміцином, гідрокортизоном, варфарином, канаміцином, розчинними сульфаніламідами, ціанокобаламіном. Після додавання препаратів в Йоноглюк 5 потрібно уважно слідкувати за фізико-хімічною сумісністю змішуючих препаратів. Не повинно бути помутніння та випадання осаду.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 ºС у недоступному для дітей місці. Не заморожувати. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці. Залишок препарату після використання не повинен більше застосовуватися.

Упаковка. По 200 або 400 мл у скляних пляшках, герметично закупорених корками з гуми і обтиснутими алюмінієвими ковпачками.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ДП “Львівдіалік” ДАК «Укрмедпром».

Місцезнаходження. Україна, 79005, м. Львів, вул. Зелена, 12.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus