Звісно, далеко не всім вони шкодять, але знати про це все ж варто.
зволожувач повітря
1. Атмосферний тиск. При зниженні тиску вміст кисню в атмосфері знижується. У людини може знижуватися артеріальний тиск та швидкість кровотоку. Звідси утруднене дихання, важкість у голові, порушення роботи серцево-судинної системи. Низький атмосферний тиск особливо погано переносять гіпотоніки. У гіпертоніків у таку погоду самопочуття може покращуватися. Гіпертоніки – люди з підвищеним артеріальним тиском – гірше переносять підвищений атмосферний тиск.
2. Температура і вологість повітря. Високу температуру повітря в поєднанні з високою вологістю (90-100%) і низьким атмосферним тиском важко переносять гіпотоніки, люди з патологією вен, у тому числі вен головного мозку, і ті які страждають на подагру, ревматоїдний поліартрит, хронічний бронхіт. У таку погоду падає насичення повітря киснем, тому її взагалі важко переносять люди похилого віку. Висока температура набагато легше переноситься при нормальному та трохи підвищеному атмосферному тиску з невисокою вологістю повітря.
3. Надмірна сухість повітря. Вона може бути причиною ГРВІ. Не забувайте про літні фрукти та ягоди, багаті на вітаміни. Зволожуйте повітря в приміщенні і пийте.
4. Сонячне випромінювання. Сонячне світло забезпечує активний обмін речовин, імунітет та регулює зростання тканин і кісток, оскільки активує вітамін D, без якого неможливе засвоєння кальцію. Але надмірне сонячне опромінення може призвести до сонячного удару, опіків шкіри, алергічних дерматитів. А також воно може пошкодити наше внутрішнє середовище та призвести до передчасного старіння.
А як на вас впливають ці явища?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому лікарі закликають батьків зберігати молочні зуби дітей?