Хвороба Альцгеймера - невтішний діагноз, який погіршує якість життя жінки та її близьких. Згодом хвороба впливає на пам'ять та когнітивні навички. Але допомогти може гормональна терапія.
Гормональна терапія від хвороби Альцгеймера
Ліків від найпоширенішої форми деменції наразі немає, але існують методи лікування, які допомагають полегшити деякі симптоми. Але тепер нове дослідження показало, що замісна гормональна терапія (ЗГТ) пов'язана з кращою пам'яттю, пізнанням і більшими об'ємами мозку в пізнішому віці серед жінок, які несуть ген APOE4 , який є найсильнішим геном фактора ризику хвороби Альцгеймера.
ЗГТ сьогодні використовують для полегшення симптомів менопаузи шляхом заміни гормонів, які знаходяться на нижчому рівні. Горомональна терапія була найбільш ефективною з точки зору пам'яті та пізнання, коли її вводили на початку менопаузального шляху під час пременопаузи.
Команда проаналізувала дані 1178 жінок старше 50 років без деменції, які брали участь у Європейській ініціативі щодо запобігання деменції при хворобі Альцгеймера. Ці результати були вивчені визначення впливу ЗГТ на жінок-носіїв генотипу АРОЕ4.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму