Якщо у вас чи у вашої дитини бронхіальна астма, то все не так погано, як здається на перший погляд.
бронхіальна астма
І хоча повністю вилікувати бронхіальну астму сьогодні неможливо, є певні методи, котрі дозволяють вести повноцінне життя навіть із таким діагнозом.
1. АСІТ. Алерген-специфічна імунотерапія, при якій алерген вводиться дитині за певними схемами (підшкірно чи під'язиково).
2. Медикаментозна терапія. На сьогоднішній день існує велика кількість сучасних, безпечних інгаляторних препаратів, які пацієнт отримує курсами або постійно протягом тривалого часу.
3. Лікування супутніх патологій. Насамперед, ЛОР-захворювань, а також ожиріння, які негативно впливають на перебіг бронхіальної астми.
4. Лікувальна фізкультура. Заняття з інструктором спеціальною дихальною гімнастикою під час ремісії.
Незважаючи на те, що бронхіальна астма відноситься до розряду хронічних захворювань, це не означає, що дитина - інвалід і не може вести такий спосіб життя, як його ровесники. Малюк повинен займатися спортом та мати регулярне фізичне навантаження. Інша річ, що у всьому потрібний розумний підхід. Наприклад, біг на довгі дистанції протипоказаний, тоді як плавання в басейні або гра у футбол лише вітається. Якщо говорити про радикальні обмеження, то вони стосуються лише виключення контактів із підтвердженими алергенами. Припустимо, при алергії на шерсть тварин не варто вдома заводити кота. А при алергії на пил не треба в присутності дитини робити у квартирі капітальний ремонт.
Коли ж адаптуватися до всіх вимог, то ніхто навколо не помітить, що людина хвора на бронхіальну астму.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою