Про бронхіальну астму ми говорили вже багато, але тепер треба згадати і про інгалятор, який допомагає з нею боротися.
інгалятор для астми
Астму не можна вилікувати, але для боротьби з нею існує низка доступних методів лікування. Найбільш поширеним із них є використання інгалятора, який доставляє ліки безпосередньо у легені.
Застосування інгаляторів може допомогти людям з астмою тримати хворобу під контролем та вести нормальне, активне життя.
Існує два основних типи інгаляторів:
1. Бронходилататори (наприклад, сальбутамол), які розширюють дихальні шляхи та полегшують симптоми; 2. Стероїди (такі як беклометазон), які зменшують запалення у дихальних шляхах, що полегшує симптоми астми та знижує ризик тяжких нападів астми та смерті.
Людям, які страждають на астму, може знадобитися використовувати інгалятор щодня. Їх лікування залежатиме від частоти симптомів та наявних типів інгаляторів.
Використання інгалятора може бути складним завданням, особливо для дітей та у надзвичайних ситуаціях. Використання спеціального спейсерного пристрою полегшує використання аерозольного інгалятора. Це дозволяє лікам ефективніше досягати легень. Спейсерний пристрій являє собою пластикову камеру із загубником або маскою на одному кінці та отвором для інгалятора на іншому. Саморобний спейсер, виготовлений із пластикової пляшки об'ємом 500 мл, може бути настільки ж ефективним, як і наявні у продажу спейсерні пристрої промислового виробництва.
А найкраще підібрати інгалятор допоможе лікар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен