У дослідженні взяли участь близько шести тисяч курців, які проходили оздоровчі програми. Добровольці були розподілені на кілька груп відповідно до методів, які повинні були допомогти кинути палити.
Першу групу постачали мотиваційною інформацією про користь здорового життя; другій пропонували нікотинові пластирі та фармацевтичні препарати, наприклад, варениклин; третій давали електронні сигарети. Останнім двом групам, які також користувалися нікотиновими пластирями або іншими методами, додатково давали 600 доларів, які учасники могли втратити, якщо не будуть утримуватися протягом шести місяців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фізична активність позбавить від курінняВиявилося, що в тих групах, в яких учасникам пропонували звичайну допомогу, курити кинули тільки 0,1%. Для інших груп ці показники варіювалися від 0,5 до 3%, а найкращий результат демонстрували ті учасники, що отримували гроші.
Однак, деякі фахівці критикують результати дослідження, вказуючи на те, що експериментатори не знають, скільки чоловік у кожній групі насправді скористалися інструментами для відмови від куріння.