Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Оофорит

Категорія: 

Оофорит називають запальний процес в яєчниках. У більшості випадків оофорит протікає разом із запаленням маткових труб.
Причинами оофориту є різні інфекції (хламідії, эшерихии, гонококи та ін.) поряд з якими також, що провокують факторами є пологи, абарты, менструації.
У більшості випадків ураження оофорит може наступити вдруге з-за ускладнень сальпінгіту.

Різновиди оофориту.


Фахівці розрізняють хронічну, гостру та підгостру стадії хвороби. Основні симптоми, які вказують на ймовірність первинної стадії оофориту є поява болі внизу живота, розлади сечовипускання, поява рясних гнійних белей, постійні різкі болі при статевому акті.
Наявність гонореї (гонококовому інфекція) у статевого партнера в минулому або поточно служить сигналом для обстеження в обов'язковому порядку, та як гонорея може протягом тривалого часу у жінки протікати безсимптомні, а це призводить до серйозних ускладнень.

Лікування оофориту цілком і повністю залежить від характеру течії і стадії захворювання. Велике значення відіграє своєчасна і правильна діагностика.
При гострій формі відразу ж відправляють в стаціонар, де використовують лід на низ живота, антибіотики, знеболюючі, хлорид кальцію. При підгострій стадії призначають фізіотерапію.
При хронічній стадії рекомендують комбінований види лікування. Якщо пройшовши курс лікування ніяких змін не відбулося, а придатки матки збільшені застосовують хірургічне втручання. Туберкульозні і гонорейные оофорити підлягають спеціального лікування.

Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus