Дівчаток не треба хвалити за зроблене. Ви сприяйте її деградації. Якщо дівчинку хвалити за те, що вона зробила: дуже смачно, дуже красиво - в результаті формується таке, що визнання до мене прийде тільки за мої заслуги. Визнання мене до прийде тільки за те, що я зробила.
Здорове стан речей - я гідна любові, тому що я є, тому що я - розумниця, тому що я - господинька, тому що я - помічниця, тому що я - принцеса, тому що я - фея на кухні. Ось тоді у жінки здорова психіка, бо схвалюють її саму природу, тобто щоб мені отримати любов, треба просто залишитися собою. Ось у чому принцип виховання дівчинки. Якщо ви починаєте її хвалити за заслуги, то вона відразу починає думати: мене саму хвалити нема за що, любов я можу тільки заробити, будуть заслуги - буде любов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно відмовити дитині: аспекти вихованняХлопчики - повністю навпаки. Абсолютно діаметрально. Мами дуже люблять говорити: ти у мене така принадність, такий розумничка, такий молодець.
Начебто добре. Насправді, тільки сприяєте деградації чоловіки, тому що йому ввижається, що він сам по собі хороший. А чоловікові добре, тільки якщо він чогось досягає.
Тому щоб хлопчика спонукати до того, щоб він удосконалювався і почувався щасливим у підсумку, йому треба говорити про його заслуги: дуже красиво зроблено, дуже здорово, дуже вміло. Хлопчикові всі ці ласкаві слова потрібні в меншій мірі, тому що його природа розвиватися.
Йому потрібна похвала за те, що він досяг.
Замість того, щоб сказати: зайченя, сонечко, - для старших хлопчаків дуже важливо, щоб ви їх літак показували, зроблений з лего, всім гостям, які приходять до вас. Це важливіше ніж всі сонечка, лапонька, зайченя. "Подивіться що він зробив, вгадайте хто це зробив.
Правильно, це Альошка зробив, це син мій ", - це набагато більша похвала, більший стимул для хлопчика.
А дівчинка не стане краще, якщо її супом пригощати весь район. Вона просто зрозуміє, що вона повинна наробитися за все життя, і район годувати супом.
Вона не заслужить більше ніколи любові, поки всіх супом не нагодують.