Закрийте вуха дитині. Якщо ви закриваєте дитині вуха, то знижуєте вплив від зміни тиску повітря на євстахієву трубу. Коли ми знаходимося в тисячах метрах над рівнем моря, то між зовнішнім і внутрішнім вухом розвивається нерівне тиск, що викликає біль. Закриваючи вуха, ми ізолюємо їх від тиску повітря. Це зменшує ризик болю. Можна використовувати ватні тампони або щільні беруші.
Дайте льодяник. За рахунок льодяника або жувальної гумки ми дозволяємо дитині щось смоктати або бажати. А це відкриває євстахієвих труби і дозволяє повітрю проникати вушний канал, щоб відновити зовнішній і внутрішній тиск.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дзвін у вухах: поширені причиниГрудне годування. Також як і льодяник, грудне годування надає дитині щось, чим він може зайняти свій рот, здійснюючи ковтальні руху. Це заспокоює малюка і зменшує ймовірність болю у вухах.
Дихання з закритим носом. Попросіть дитину набрати повітря в легені, пальцями закрийте йому ніс запропонуйте видихнути повітря через закритий ніс. Знову-таки це один з найефективніших способів відновлення тиску між зовнішнім і внутрішнім вухом, який допомагає майже миттєво.
Навушники. Якщо один спосіб зберегти спокій дитини і знизити ймовірність появи болів у вухах. Закрийте вуха за допомогою навушників і включіть якусь заспокійливу музику, що допомагає при зльоті та посадці. Про це пише The Health Site.