Дати дитині в руки планшет, щоб вона перестала напружувати батьків - сумнівний метод виховання. Діти самі повинні шукати спосіб контролювати свої почуття, тому не варто намагатися відволікти їх за допомогою гаджетів.
Вплив гаджетів на дітей
Багато батьків із задоволенням розповідають оточуючим про те, що їхні діти мало не з пелюшок освоюють усілякі гаджети. Але хвалитися тут нема чим.
"Постійне використання мобільних телефонів або планшетів у ранньому дитинстві може перешкодити розвитку у дитини емпатії (почуття співчуття або співпереживання), а також навичок вирішення проблем та соціальної комунікації", - стверджує доктор Дженні Радескі, співробітник педіатричного відділення, що займається проблемами розвитку та поведінки Бостонського університету .
Крім іншого, ці пристрої також перешкоджають розвитку дрібної моторики, пізнання навколишнього світу на дотик, що є вкрай важливим для навчання математичним або природничим наукам. Якщо тата і мами саме за допомогою цих девайсів намагаються заспокоїти і відволікти дитину, вони не дають розвиватися її внутрішнім механізмам самоконтролю“.
Раніше британські вчені провели дослідження, в ході якого з'ясували, що сучасні діти матимуть менший словниковий запас у порівнянні з їхніми однолітками з попереднього покоління, які навчалися традиційним способом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою