Іноді причина появи болю можна зрозуміти і зрозуміла - стрес, удар, недосипання. Але коли біль приходить раптово, без передумов і видимих причин, це вже тривожний симптом, на який потрібно звернути пильну увагу. Це стане запорукою того, що в майбутньому не виникнуть вже серйозні проблеми зі здоров'ям і дасть шанс вчасно все виправити.
Отже, якщо з'являється
біль в скроневій ділянці голови і біль в маківці. Це може вказувати на різні збої в організмі: недосипання, зміна гормонального фону, інтоксикація і зниження внутрішньочерепного тиску - все це окремо і разом може стати причинами болю. Біль у скронях часто з'являється на початкових стадіях простудних захворювань або грипозного стану. Гострий біль в потилиці, біль у скронях до стану нудоти - серйозний привід звернутися за кваліфікованою допомогою до медиків. Іноді такі види болю бувають попередниками крововиливів, що підступають.
Якщо у вас без з'ясовних причин
вранці почав з'являтися головний біль, це ще один тривожний сигнал - так можуть проявляти себе проблеми з тиском і навіть пухлина головного мозку. В цьому випадку необхідно обов'язкове обстеження.
Біль навколо ока та біль у вилицях - відчуття не з приємних, які складно витримати без прийому кінської дози знеболювальних препаратів. Це серйозний привід звернутися за допомогою до невролога. Такий біль може вказувати на аномалії в гіпоталамусі, раптове розширення кровоносних судин головного мозку і порушення в роботі серцево-судинної системи.
Про початок гаймориту може свідчити
біль в області вилиць і чола.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіче здоров'я: симптоми, які не можна ігноруватиЯкщо вас мучить
головний біль і запаморочення, нудота і помутніння в очах, пульсуючий біль в шиї - це може бути сигналом початку остеохондрозу, гормональних збої, неврозів і депресій. Я мігрень і нагадують про себе старі травми голови. І в цьому випадку важлива і потрібна консультативна допомога лікарів.
"Важка" голова і почуття здавленості у верхній частині голови - самі часто поширені болі і сигнали нашого організму, який попереджає про можливу перевтому, нестачу кисню, про знижену рухову активність і сильні нервові переживання.
Джерело: hronika.info