Іноді ми помічаємо за собою, що сон став якимось неспокійним. Стає складно заснути, а на ранок ми прокидаємося млявими. Чому так відбувається, і які чинники зруйнують наш сон? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Відмовтеся від цих речей
1. Гаджети перед сном. Мало того, що біле світло від екрану впливає на неправильну вироблення мелатоніну в організмі, який і відповідає за сон, так ще й «зависання» за смартфоном або планшетом заважає стежити за часу, і невинне, але безцільне перегортання стрічки новин може затягнутися далеко за північ .
2. Щільна вечеря. Всі ми знаємо, що є після 6 вечора шкідливо для фігури. Але пізня вечеря впливає не тільки на нашу фігуру, а й сприяє поганому сну. Оскільки шлунок продовжує активно працювати, переварюючи їжу, організм не може повноцінно відпочити і розслабитися.
3. Рясне пиття. Якщо ви в другій половині дня будете вживати багато рідини, організм протягом ночі буде вас піднімати, щоб сходити в туалет. Переривчастий сон не дозволить вам повноцінно відпочити і виспатися, і на ранок ви будете почувати себе втомленими і сонними.
4. Робота в спальні і / або ліжку. Це приблизно те ж, що і з гаджетами, тільки ще гірше. Переносячи роботу в спальню або навіть ліжко ви перете кордону між роботою і домом. Робота в такому випадку починає витісняти ваше особисте життя і другу половинку, що може вкрай негативно позначитися не тільки на вашому сні, а й на вашому сімейному житті в цілому.
5. Брудна спальня. Кімната, в якій безладно валяється безліч речей, а також є багато пилу, сухе повітря і погане провітрювання, апріорі не дасть можливості добре і повноцінно відпочити і виспатися.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою