ОСНОВНІ ПРИЧИНИОдяг з синтетичних тканин. Такі матеріали практично не пропускають повітря і не випаровують вологу, що порушує процес терморегуляції.
Перевтома. Якщо період неспання затягнувся, або малюк проявляв підвищену активність, то це теж може призвести до посиленого потовиділення.
Ендокринні захворювання або порушення. Ендокринна система виконує важливі функції, зокрема, відповідає за терморегуляцію, тому одним з найбільш поширених симптомів збоїв у її роботі є підвищене потовиділення. Також можуть спостерігатися коливання маси тіла, наприклад, недобір, або, навпаки, надмірно швидке збільшення ваги.
Неправильний температурний режим. Оптимальна температура в дитячій кімнаті – від 18-19 до 22-23 градусів. Але такі умови – велика рідкість, зазвичай в квартирах і будинках, в яких нещодавно з'явилися діти, дуже тепло. І такий підхід в корені невірний, так як процеси терморегуляції в організмі дитини поки ще не налагоджені остаточно.
Інфекційні хвороби, наприклад, грип, кишкові інфекції, ГРВІ. При підвищенні температури тіла у маленьких дітей часто спостерігається підвищене потовиділення, яке є певним захисним механізмом і спробою стабілізувати стан організму. Тому якщо тіло дитини гаряче, варто взяти термометр і провести вимірювання
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Кедрова настоянка для зміцнення здоров'я