Медики відзначають, що справжнє запаморочення нерідко супроводжується вегетативними розладами - нудотою, блювотою, підвищеною пітливістю. Важливо встановити, що саме послужило причиною подібного стану, адже іноді запаморочення виникає не від щасливих моментів і успіхів, а через небезпечні захворювання.
Запаморочення може бути симптомом великої кількості захворювань, в тому числі і небезпечних для життя пацієнта.Справжнє головокружіння характерно для ураження вестибулярної системи, що регулює положення і рух тіла людини в просторі. Воно може свідчити про порушення в периферичних ( у внутрішньому вусі) або центральних ( в головному мозку ) відділах вестибулярної системи.
Головокружіння також можуть говорити про серйозні порушення функціонування судин головного мозку, що вельми небезпечно. Саме тому обов'язкова консультація фахівця. На прийомі слід вказати, в які моменти часу виникає запаморочення, якими ще симптомами супроводжується, які ліки приймає людина, і чи були травми голови або шиї.
З'ясувати причину запаморочень допомагають обстеження: ультразвукове сканування судин голови і шиї, магнітно -резонансна томографія і рентгенографія шийного відділу хребта. Тільки лікар, після отриманих результатів та збору анамнезу, зможе призначити адекватне лікування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Ангіопатія сітківки - небезпека втрати зору