Якщо травма була занадто важка, яка спричинила за собою видалення нігтьової пластини, то в цьому випадку накладаються шви. Під час лікування доведеться ще кілька разів відвідати лікаря. Що стосується зняття швів, то процедура проводиться на 5-7 день після операції. Вона може зовсім не знадобитися, якщо для швів був використаний матеріал. В особливо важких випадках лікування може закінчитися ускладненнями: деформацією нігтьової пластини або неналежним зростанням.
Якщо піднігтьова гематома невелика, то для її лікування можуть бути використані народні методи. Відразу ж після травми на місце забитого необхідно покласти лід. Чим раніше це буде зроблено, тим менше буде синяк, і тим швидше вщухне біль. Якщо потерпілий відчуває «смикати» біль, то до місця травми може бути прив’язаний лист білокачанної капусти.
Коли біль пройшов, можна зробити гарячу ванночку з марганцівки. Для цього готується міцний розчин, нагрівається, і в нього опускається травмований палець. Тримати його в розчині потрібно не менше 20 хвилин. Гаряча ванна допомагає максимально розм’якшити нігтьову пластину і вивести запечену кров.
Щоб надалі уникнути виникнення гематом, необхідно дотримуватися правил техніки безпеки під час проведення різних робіт і бути максимально обережним у побуті. Підбираючи взуття, потрібно звертати увагу на зручні моделі, які не будуть здавлювати пальці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Вирівняти хребет можна трьома вправами