Які способи застосовувати - читайте у "Країні Здоров'я".
Вростає ніготь
Перед початком процедури вам потрібно розпарити ноги для того щоб нігті стали м’якими. Після розпарювання потрібно постаратися між краями нігтя і пальцем підкласти невеликі ватяні джгутики. Якщо врослі краю здадуться назовні, то потрібно спробувати підстригти їх. На ніч можна використовувати пом’якшувальну масло, а вранці намагатися зрізати м’які нігті і надлишки шкіри так, щоб запобігти подальше вростання нігтя в шкіру.
Якщо палець гноїться, необхідно використовувати мазь для висмоктування гною, наприклад, ихтиоловую. Потрібно помазати запалене місце на ніч і накласти пов’язку. Ранок необхідно також спробувати видалити врослі краю нігтя, а після обробити рану антисептиком. Процедуру можна повторювати до тих пір, поки краю врослого нігтя не вилізуть так, щоб їх можна було зістригти. Якщо після курсу лікування вам так і не вдасться цього добитися, то доцільно буде звернутися до лікаря.
Для самостійного лікування врослого нігтя вам буде потрібно чимало часу, а якщо у вас є спадкова схильність до захворювання, то доведеться лікуватися періодично. Зате ви ніколи не будете відчувати болю. До речі, для знеболення можна використовувати вершкове масло, яким потрібно змащувати запалений палець на ніч.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою