Про це на своїй сторінці в Facebook написала виконувас обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
"Як правило, музичну терапію застосовують додатково в різних видах реабілітації та лікування пацієнтів. Сертифіковані музичні терапевти - це музиканти з досвідом, які добре розуміють, які емоційні реакції викликає музика, яким чином вона допомагає розслабитися або налаштуватися на позитивні емоції", - зазначила Супрун.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музика, яка омолоджує організмВона додала, що музичні терапевти підбирають окремий стиль музики або навіть гру на музичних інструментах як терапію, яка допоможе людині в конкретній ситуації - пройти складний курс фізичної реабілітації або заспокоїтися перед важливою операцією.
Така терапія різними способами може поліпшити результати лікування і якість життя пацієнта:
- впливає на послаблення симптомів болю, нудоти, частоту серцебиття, тиск і навіть на функції імунної та ендокринної систем;
- дає хороший результат в лікуванні депресії, тривожності і стресу, допомагає викликати спогади і зменшити хвилювання у людей з деменцією.
- найбільший вплив музика має мозок. Вона впливає на когнітивні функції людини. Здатність концентрувати увагу, розвивати креативність, покращувати пам'ять і в цілому вчитися можна поліпшити завдяки саме музиці.