Настоянка на перегородках горіха відома тим, що має цілющу та загальнозміцнюючу дію на весь організм
Природна комора
Горіхи відомі своїми корисними властивостями ще з давніх часів. Причому, і в його гілках, листках, коренях, а найголовніше - в самих плодах, таке рекордну кількість найрізноманітніших біологічно активних, нейтральних і інших речовин, що їхня користь є дійсно неоціненною. Особливою популярністю прихильників народної медицини користувалася настоянка на спирту. Причому вживати її можна в будь-якому віці. Справа в тому, що алкоголь в лікарському засобі виконує функцію ліків, а не просто міцного напою.
Корисна настоянка
Горіхові перегородки мають унікальний хімічний склад. Вміст йоду, натрію, калію і магнію, вітамінів груп В, С, Е, А і навіть D і РР, дубильні речовини, амінокислоти, антиоксиданти, що перешкоджають передчасному старінню і купа інших корисних речей, вирішують багато проблем зі здоров'ям. Наприклад, порушення роботи або остаточної дисфункції щитовидної залози зокрема та ендокринної системи в цілому. Проблему зі шлунком, кишечником, відновлює імунну систему. Горіхову настоянку корисно вживати при цукровому діабеті будь-якого типу.
Як приготувати
Для приготування настоянки вам необхідні горіхові перегородки і горілка, чия міцність не повинна бути нижче 40 градусів . Ліки готуйте з розрахунку перегородок, отриманих з одного кілограма горіхів.
Спочатку залийте їх окропом і дайте постояти хвилин п'ять.
Воду злийте і складіть сировину в скляну банку або бутель.
Заливаєте літром горілки і щільно закрийте кришкою.
Поставте в темне прохолодне місце на 3-4 дні. Потім дістаньте, струсіть і залиште настоюватися ще 3-4 дні.
Процідіть.
Зберігайте готову суміш в посуді з темного скла, щоб прямі сонячні промені не зруйнували корисні речовини і не звели цілющий ефект від неї до нуля. Зберігайте в погребі чи холодильнику, тоді продукт не втрачає своїх властивостей протягом трьох років і більше.
Пити настоянку по 5-7 крапель на столову ложку чистої води, три рази в день до їди. В якості компресів або примочок, настоєм змочують серветку або марлю, прикладають на хворе місце, зафіксувавши бинтом. Не більше однієї процедури в добу, краще на ніч.