Нам подекуди здається, що санаторій - це вже пережиток минулого, але вони й досі успішно діють в Україні. Чим санаторій допоможе вашому здоров'ю?
санаторій
1. Свіже повітря. Санаторії розташовуються переважно в лісовій гущавині, в безпосередній близькості від озер та річок. Цілюще повітря соснових і змішаних лісів разом з оптимальною вологістю повітря надають сприятливу загальнозміцнюючу дію.
2. Зміна обстановки. Відпочинок у санаторії допоможе відволіктися від побутової рутини та витратити вільний час на хобі та інші приємні заняття, на які не завжди є час протягом дня. Ще це чудова можливість провести час із сім'єю, побути наодинці з близькими, зміцнити взаємини та налагодити спілкування.
3. Харчування. Якщо у звичайному житті люди часто харчуються напівфабрикатами, фастфудом та іншими шкідливими продуктами, то збалансований раціон санаторію та страви без надлишків солі та підсилювачів смаку стануть чудовим початком звички харчуватися правильно.
4. Активність. Щоденна зарядка, відвідування басейну, піші прогулянки, спортивні ігри та катання на велосипедах сприяють підвищенню фізичної витривалості та зміцненню м'язового скелета. Регулярна фізична активність позитивно впливає на організм, сприяє покращенню настрою та зміцненню сну.
5. Здоров'я. Не варто забувати і про те, що відпочинок у санаторії супроводжується отриманням кваліфікованої медичної допомоги за профілями захворювань. Причому процедури спрямовані як на усунення наявних захворювань, так і на їх профілактику. Однак за наявності захворювань у гострій формі спочатку потрібно пройти лікування в медичній організації, і лише потім прямувати на санаторний відпочинок для закріплення лікувального ефекту та відновлення організму.
Тому якщо є бажання і здоров'я зміцнити, і відпочити, то санаторій залишається для цього чудовим варіантом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою