Сон.Хворим гіпотонією потрібно більше часу на сон для відновлення своїх життєвих сил (10 - 12 годин) ніж здоровим людям, яким достатньо і 8 годин для відпочинку. Особливо сонливість проявляється в холодну погоду при низькому атмосферному тиску, що є захисною реакцією організму гіпотоніка. Прокинувшись, потрібно вставати поступово інакше може потемніти в очах. Тому, спочатку потрібно полежати трохи, потім сісти в ліжку, потім, спустивши ноги, ще трохи посидіти і не різко встати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: М'ята від нервових зривівХарчування.Прийом їжі гіпотоніків має відбуватися за принципом: часто і потроху. Важливо, щоб раціон був збалансований вітамінами, антиоксидантами, мінералами, білками. Особливе місце відводиться продуктам, що містять вітамін В3, кальцій і магній (печінка, дріжджі, зелені частини рослин, яєчний жовток, морква, молоко, морепродукти, фрукти, овочі, горіхи тощо).
У раціоні хворих гіпотонією обов'язково повинні бути присутніми пряні і гострі страви. Вони активізують обмін речовин, стимулюють діяльність залоз внутрішньої секреції, звужують трохи судини і підвищують артеріальний тиск.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
чим корисний мед від інсульту.