Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Чи є симптоми у пухлин?

07:00, 18 Лист 2013 · Категорія: Лікування, Рак і пухлини · Переглядів 12800 · 

Всі знають, наскільки небезпечні злоякісні пухлини. Однак існують деякі види доброякісних пухлин, таких як папілома, міома, тератома і аденома. Судячи з назви «доброякісні», всі вони не загрожують життя людини, проте лікарі нерідко рекомендують їх видалити. Яку ж небезпеку вони представляють?

Що ви знаєте про пухлини?

Що ви знаєте про пухлини?



Причини появи, а також симптоми пухлини приховані в порушенні механізмів контролю росту, ділення і спеціалізації кліток. Стимулюється все це спадковістю на тлі погіршеної імунітету, процесами старіння і деякими інфекціями. Кожну доброякісну зміну можна вважати передраковим станом тканини, що спочатку виключає питання «лікувати чи ні». Природно, лікувати! Пухлина може давати про себе знати болючими відчуттями, проте найчастіше ворог сидить тихо, а побачити його дозволяє тільки ультразвукове дослідження або рентген. Дана діагностика дає певне розуміння того, доброякісне це новоутворення чи ні. Доброякісні за складом майже не відрізняються від тканини, з якої вони виростають, а злоякісні мають дещо інший вигляд. Однак для встановлення точного діагнозу одного лише зовнішнього огляду недостатньо. Для оцінки ризику розвитку раку та визначення, наскільки небезпечно новоутворення для здоров'я, необхідно зробити діагностику на клітинному рівні.

Знайти і вилікувати

Сучасні способи діагностики доброякісних пухлин дуже різноманітні і залежать від місця знаходження і типу пухлини. Одна з найпопулярніших сьогодні методик пошуку пухлин - біопсія, в ході якої здійснюється забір проби підозрілих тканин для проведення гістологічного аналізу. Дослідження засноване на тому, що за допомогою УЗД лікар здійснює пункцію - введення тонкої голки в новоутворення, яка приєднана до шприца. Через цю голку всмоктуються тканинні частинки. Добуті клітини розглядають під мікроскопом, і лікар чітко визначає, доброякісна ця пухлина або злоякісна.

Незважаючи на існуючу думку, біопсія не провокує онкологічного переродження доброякісних пухлин. Ймовірність перебудови клітин дуже мала, і якщо новоутворення починає переходити в ракову стадію, то в цьому можна звинувачувати тільки імунну систему і долю. Однак іноді переродження таки трапляється. Онкологія може розвинутися під впливом сонячної радіації, через тривалу теплового впливу, а також при контакті з певними шкідливими речовинами: смолами, миш'яком, сажею і дьогтем. Деякі продукти харчування теж мають канцерогенні властивості ( « cancer » перекладається, як «рак »). До таких відносяться копчені ковбаси, жири, консерви і низькосортний кави. Вірогідність розвитку раку збільшується і при стресах, тому, чим менше ви будете лякати себе онкологією, тим для вас же краще.

Хірургічне видалення доброякісних пухлин, як правило, проходить вдало без ризику повернення патології. Найчастіше такі операції зачіпають видалення кіст яєчника, міоми матки, шкірних папілом, жировик - ліпом. При проведенні операції новоутворення иссекаются на кордоні з нормальною тканиною, проте іноді роблять кріокоагуляції ( виморожування ) пухлини, а також випалювання її лазером.

Людям, які мають доброякісні пухлини, не слід відмовлятися від пропозицій лікаря зробити операцію, видаливши пухлину. Гормональне або медикаментозне лікування допомагають організму зупинити симптоми пухлини і їх розростання, однак не треба розраховувати, що вона сама зникне. Якщо вогнище зростаючого доброякісного новоутворення клітин не почати лікує, можна отримати різні неприємності зі здоров'ям. Наприклад, при міомі матки не виключена необхідність видалення органу цілком, а папіломи шкіри можуть стати причиною серйозних косметичних дефектів.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

17:30
Секрети правильного лікування гастриту
9:30
4 патології, через які людину може кидати в жар
7:30
7 хвороб, котрі можна підхопити від домашніх тварин
17:30
6 видів терапії для реабілітації після інсульту
7:30
Коли кашель може вказувати на проблеми з серцем
21:30
Шкода для організму, яку спричиняє брак сну
10:30
5 позитивних ефектів від поїздки в санаторій
8:30
Що робили, коли замучила печія
22:30
7 популярних міфів про цукровий діабет
21:56
Чим полегшити свербіж після укусу комара
12:30
Як зробити, щоб нежить не перейшов у гайморит
9:30
Симптоми, котрі вкажуть на літню ангіну
23:30
Коли варто йти до лікаря, щоб жити довго
22:30
6 видів антисептиків. Як їх правильно використовувати
13:30
7 міфів про сезонну алергію, котрі вже час спростувати
13:30
7 причин, чому людина відчуває сильну втому
8:30
Гарячий чай при болю в горлі - це абсолютне зло
23:30
Ознаки того, що вашому кишківнику потрібна допомога
22:30
5 порад, які допоможуть зупинити гикавку
17:30
Хвороба, яка може призвести до повної глухоти
13:30
Як конкретно алкоголь шкодить нашому організму
8:30
Хвороба, на котру вказує часта печія
15:30
Перші ознаки хвороби щитовидної залози
13:30
Перші симптоми хвороби Альцгеймера
23:30
Що робити, коли після операції з'явилася грижа
8:30
Вроджена патологія. Як побороти кісту на шиї
22:30
Для чого колоти в суглоб гіалуронову кислоту
21:30
Чому можуть розходитися м'язи живота
19:30
9 випадків болю в грудях, за яких треба викликати швидку
22:30
4 кроки для профілактики діабету
9:30
9 показань для проведення електрофорезу
23:30
4 етапи підготовки до колоноскопії
17:30
Чому в людей буває діабетична стопа
13:30
Режим харчування для хворого на целіакію
7:30
Перша допомога після укусу змії
19:06
Чи варто проколювати пазуху при гаймориті
11:15
Жахливі наслідки варикозу, якщо його не лікувати
14:00
Якісна профілактика болю у спині
22:00
Хрипота може бути ознакою серйозного захворювання
23:00
Про що свідчить схильність до закрепів?
Здоров'я в соцмережах: