Інколи з'являються думки, що біль голови краще перетерпіти. Чи це дійсно так?
біль голови
Головний біль різного ступеня вираженості провокує багато станів – від банального авітамінозу та гормональних сплесків до шийного остеохондрозу та солідних внутрішньочерепних новоутворень. Больовим синдромом супроводжуються запальні та вірусні захворювання ЛОР-сфери, менінгіти, інсульти.
Важливий діагностичний критерій – періодичність нападів. Регулярний біль є приводом негайно вирушити на консультацію лікаря. Далі лікар сам вирішить, що зробити і за необхідності направить вас на обстеження (МРТ, КТ тощо) або передасть вужчому спеціалісту — неврологу чи нейрохірургу.
Багато хто вважає, що головний біль (особливо стресорний) краще перетерпіти. Але ця думка докорінно помилкова. Відмовляючись від рятівної пігулки, ви однозначно шкодите собі. Біль у голові супроводжується вираженим судинним спазмом, на тлі якого виробляється додатковий адреналін, що провокує нові спастичні хвилі - біль стає тільки сильнішим і перетворюється на хронічну проблему.
Відмовляючись купірувати головний біль, ви стаєте більш дратівливими. У цей час незворотно ушкоджуються нервові клітини, а загальний хворий тонус лише затягує хворобливий стан.
Тому точно не відмовляйте собі у таблетках під час болю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою